Strefy erogenne kobiet

Czy wiesz, które części kobiecego ciała są ich strefami erogennymi? Jesteś pewien? Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Każdy mężczyzna chce wiedzieć jak sprawić dziewczynie przyjemność, jak ją podniecić czy wreszcie jak skutecznie doprowadzić partnerkę do orgazmu? Inaczej niż mężczyźni, kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej. Dla normalnego, zdrowego faceta to nic trudnego, chwila podniecenia i ciągu kilku sekund następuje pełna erekcja penisa, często partnerka nie zdarzy zrzucić swoich ciuszków ;p Niestety w przypadku kobiet jest inaczej, jak już wspomniałem kobiety stają się wilgotne po nieco dłuższej grze wstępnej. Jeżeli kobieta, nie odkryła jeszcze swoich stref erogennych, to musi to zrobić będąc w łóżku właśnie z Tobą!

strefy erogenne

Wewnętrzna część uda
Wewnętrzne uda są zazwyczaj ignorowane przez kobiety, które krępują się cellulitu jak i mężczyzn rozpraszanych przez cipkę… Powinieneś postarać się prowadzić do celu pieszcząc wewnętrzne części uda partnerki, pamiętaj aby nie gryźć zbyt mocno tkanki miękkiej, bo łatwo o siniaki.

Dolna część pleców
Tylna część kobiecego ciała ma wiele wrażliwych punktów i miejsc, których pieszczoty sprawiają jej przyjemność, podniecają. Zamiast przechodzić bezpośrednio do masowania i całowania jej karku pieść starannie całą część pleców, wzdłuż kręgosłupa, zaczynając od samego dołu. Staraj się robić to wolno i obserwuj czy partnerka jest rozluźniona.

Skóra głowy i szyja
Czy wiesz, że masaż skóry głowy, tak jaki robią Ci salonie fryzjerskim, może zdziałać cuda w Twojej sypialni? Odgarnij jej włosy i zmysłowo masuj głowę, szczególnie miejsca uszami przechodząc w kierunku skroni. Nie zapomnij o szyi, to działa na każdą kobietę i na pewno będzie jej sprawiało przyjemność.

Wewnętrzna część kolan i łokci
Skóra po wewnętrznej strony kolan i łokci jest bardzo wrażliwa, zamiast przyjemności może też powodować łaskotanie. Dlatego delikatnie masując jeżykiem obserwuj jak ona reaguje. Jeżeli tak jak tego byś chciał, kontynuuj swoją zabawę. Te miejsca są zbyt wrażliwe aby je gryźć, wiec postaraj się nie używać zębów 🙂 Delikatne pocałunki w tych miejscach mogą sprawić jej wiele satysfakcji.

Usta
Oczywiste? Kobiety uwielbiają się całować, śmiem twierdzić, że bardziej niż faceci. Podczas zabawy łechtaczką mężczyźni często zapominają o pocałunkach uprawiając grę wstępną. Kobiece usta są bardzo wrażliwe. Teraz już nie będziesz się zastanawiał dlaczego ona uwielbia brać do ręki Twojego penisa, wkładać go do ust, pocierać czy nawet uderzać o swoje nabrzmiałe wargi.

Jak dotykać aby sprawiało przyjemność?
Użyj techniki znanej jako pattes d’araignee (nogi pająka po francusku). Używaj koniuszków palców aby delikatnie dotykać włosów na skórze Twojej partnerki. Delikatnie dotykając tworzysz elektryczny – erotyczny efekt. To świetnie działa.

Jak poprawić życie erotyczne?
Faktem jest że liczy się przede wszystkim fantazją, uczucia i atmosfera w sypialni, ale faktem jest również, że mały penis nie dotrze do głębokich, uwrażliwionych części jej pochwy. Jeżeli nie jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa to nie załamuj się. Istnieją skuteczne, sprawdzone metody, które pozwolą powiększyć Twój rozmiar. Więcej informacji na temat powiększania penisa znajdziesz na pozostałych stronach tego serwisu.

Kobiece ciało jest niezbadane jak ktoś kiedyś mawiał. Każda z dziewczyn jest też inna i inaczej reaguje na zaproponowane pieszczoty. Chcesz być skuteczny? Przede wszystkim obserwuj jej reakcję na zaproponowaną przez ciebie zabawę.

Jestem ciekawy jakie są Wasze doświadczenia i skuteczne metody w sypialni. Napiszcie w komentarzach o znanych strefa erogennych swojej partnerki i metodach na skuteczny, głęboki orgazm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *