Mały penis

Jeśli tu jesteś, to pewnie od dawna nurtuje Cię pytanie czym właściwie jest mały penis? (zobacz średni rozmiar penisa). Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się z artykułami i opiniami, na podstawie których zacząłeś uważać, że wymiary Twojego penisa są zbyt małe. A czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, że informacje zamieszczone w sieci są bardzo często nieprawdziwe? Otóż każdy może założyć stronę internetową i publikować informacje, które są następnie powielane przez innych internautów – najczęściej bez żadnej weryfikacji, w związku z czym dla wielu osób stają się standardem. Tymczasem okazuje się, że istotna część tych danych jest przekłamana, tak więc spotykane w internecie zawyżane i nieprawdziwe standardy przyjmujące za średnią długość penisa w czasie erekcji wymiar 18 – 20 cm można uznać za zupełnie niewiarygodne.

Niestety wielu mężczyzn nadal mylnie uważa, że penis mający we wzwodzie 12-13 cm jest mały. Tymczasem faktem jest, że 90% męskiej populacji oscyluje wokół tych wymiarów. Tak więc prącie o przeciętnej długości 13 cm jest po prostu średniej wielkości.

Jak więc ma się sprawa z penisami o długości 20, 23, 25, 28, 30 czy nawet 45 cm, o których zdążyłeś się już tyle naczytać w sieci, czy też naoglądać w filmach erotycznych? Większość z nich nie istnieje, w przemyśle pornograficznym stosuje się często atrapy penisów, które wyglądają bardzo realistycznie, niemniej jednak są one jedynie wytworem dobrego doboru tworzyw sztucznych. Dwudziestocentymetrowy penis, który według naukowych standardów jest uważany za WIELKI i rzadko spotykany jest tak naprawdę w Twoim zasięgu – wymaga to jednak systematycznej pracy. Natomiast penisy mające 23-25 cm długości widuje się jeszcze rzadziej, na pewno częściej widuje się przypadki dziesięciocentymetrowe. Podczas moich wieloletnich doświadczeń z powiększaniem penisa spotkałem zaledwie kilku mężczyzn posiadających takie wymiary, przy czym wszyscy osiągnęli je dzięki naturalnym metodom powiększania penisa.

Czym więc jest tak naprawdę mały penis? Mógł być on problemem w przeszłości, natomiast obecnie istnieje tak wiele łatwo dostępnych i skutecznych naturalnych metod powiększania penisa, że właściwie nie ma już żadnego znaczenia, od jakiego rozmiaru zaczynasz. Na podstawie własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że skoro udało mi się uzyskać ponad 10 cm w długości i prawie 5 cm w grubości penisa, to każdy zmotywowany mężczyzna może tego dokonać.

Dlatego jeśli Twoją długością wyjściową jest 7-8 cm, to uzyskanie przez Ciebie 17-18 cm jest jak najbardziej możliwe! Jeśli zaczynasz od 10 cm w obwodzie, wówczas uzyskanie ponad 15 cm jest jak najbardziej do zrobienia. Jak widzisz na łamach mojego serwisu nie ma miejsca dla małego prącia. Mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie penisy tutaj są „w trakcie pracy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *