Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk to jeden z najbardziej niepokojących, częstych ale też uleczalnych problemów seksualnych. Problemy z przedwczesnym wytryskiem zwykle mają młodsi i niedoświadczeni seksualnie mężczyźni. Starsi, bardziej doświadczeni kochankowie raczej okazjonalnie mogą miewać problem z przedwczesnym wytryskiem. Ponadto, im dłużej mężczyzna nie uprawia seksu, tym bardziej prawdopodobne jest, że dotknie go problem z przedwczesnym wytryskiem.

Aczkolwiek, zgodnie z badaniami opublikowanymi na temat przedwczesnego wytrysku w jednym z pism, 1/3 mężczyzn doświadczyła powracającego problemu przedwczesnych wytrysków.

Niemożność powstrzymania się od wytrysku (przedwczesny wytrysk) może prowadzić do rozczarowań i skrócenia czasu trwania stosunku. Niektórzy mężczyźni cierpiący na przedwczesny wytrysk nie są w stanie podtrzymać erekcji wystarczająco długo, by zdążyć dokonać penetracji. Inni mają przedwczesny wytrysk niemal natychmiast po wsunięciu penisa do pochwy partnerki. Jeszcze inni są w stanie powstrzymać się zaledwie przez kilka chwil i jest to okres zbyt krótki, by mogli zdążyć zaspokoić partnerkę.

Partnerka mężczyzny z problemem przedwczesnego wytrysku często jest zdezorientowana i zastanawia się, czy aby to ona nie jest powodem problemów i/lub czy byłaby w stanie pomóc się z nimi uporać. Przedwczesny wytrysk jest frustrujący dla obu stron w związku.

Zgodnie z badaniami przedwczesny wytrysk nie jest skutkiem żadnych anomalii ani schorzeń fizycznych. Nie następuję też z winy kobiety, nie ważne jak bardzo jest ona atrakcyjna dla swojego partnera. Przedwczesny wytrysk jest uleczalnym problemem natury psychologicznej, niektórzy badacze wiążą go z ogólnymi zaburzeniami behawioralnymi.

Przedwczesny wytrysk jest problemem, któremu można zaradzić. Żaden mężczyzna nie powinien cierpieć z powodu problemów z przedwczesnym wytryskiem, gdy lek jest w zasięgu jego ręki. Skuteczne rozwiązania, które pozwolą pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem znajdziesz na stronach tego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *