Orgazmy wielokrotne i wytrysk u mężczyzn

Czy mężczyzna może mieć orgazm kilka razy pod rząd z wytryskiem lub bez? O co chodzi w tak popularnym ostatnio seksie tantrycznym, gdzie mężczyzna ponoć może przedłużać swoją rozkosz w nieskończoność?

Cóż, nie ma wątpliwości, że kobiety mogą mieć orgazmy wielokrotne. Pobudzenie seksualne kobiety spada znacznie wolniej niż mężczyzny, nawet po orgazmie. Zachowuje ona pewien poziom pobudzenia, z którego możliwe jest przeżycie kolejnego orgazmu kilkakrotnie w krótkich odstępach czasu. Ale ciekawą rzeczą jest, że mężczyźni również są do tego zdolni, pod warunkiem, że nie mają wytrysku. Po wytrysku można osiągnąć erekcje dopiero za kilka minut lub nawet dłużej, co uniemożliwia osiągnięcie kolejnego orgazmu. Jeśli nie masz wytrysku, możesz nauczyć się przeżywać tak wiele orgazmów, jak zechcesz.

Jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk i chcesz coś z tym zrobić, zajrzyj na naszą stronę partnerską – Trzymaj Moc – Stop Przedwczesnemu Wytryskowi. Za pomocą prostych i bardzo skutecznych technik kontroli wytrysku szybko nauczysz się panować nad czasem twojego wytrysku. Możliwość wyboru, w którym momencie w trakcie seksu będziesz miał wytrysk nie tylko zrobi wrażenie na twojej partnerce, ale także pozwoli ci zaspokoić ją w 100%. Dzięki tym metodom nie tylko rozwiążesz swój problem z przedwczesnym wytryskiem, ale także staniesz się kochankiem, jakim zawsze chciałeś być.

Seks tantryczny i orgazmy wielokrotne

Jest kilka sposobów na to, by mieć orgazm bez wytrysku.

Pierwszym jest wymuszony skurcz mięśni wokół prostaty, który powstrzyma wytrysk. Jeśli źle wymierzysz czas, wówczas nasienie cofnie ci się do pęcherza, co wprawdzie nie jest szkodliwe, ale na pewno nie jest przyjemne. Jeśli wymierzysz czas właściwie, ta technika pozwoli ci zawiesić się na skraju orgazmu na długi czas, zanim dojdzie do wytrysku. Ta metoda ma pozwolić na intensywniejsze orgazmy.

Kolejną techniką jest nieprzerywanie pchnięć po wytrysku. Próbowałem tego i chociaż moja żołądź jest dość wrażliwa po wytrysku, jeśli kontynuuję pchnięcia – mój orgazm utrzymuje się jeszcze przez kilka minut.

Tantryczny seks polega na ulepszaniu przepływu energii seksualnej przez ciało. Taki przepływ energii aktywuje odpowiedź ciała w postaci orgazmu, przy czym następuje to niezależnie od samego wytrysku. Tantra zależy od dużego pobudzenia i przedłużonej gry wstępnej.

Fakty na temat wytrysku

Zasięg wytrysku

Niektórzy mężczyźni w ogóle nie wystrzeliwują – sperma po prostu wypływa w momencie orgazmu. To zależy od siły i kondycji mięśni odpowiedzialnych za orgazm. Można te mięśnie wzmocnić, co zaowocuje dłuższym strumieniem wytrysku oraz wzmocnieniem doznań.

Oto dane, jak daleko mężczyźni „strzelają” podczas masturbacji (liczby zaczerpnięte z witryny Jackin’World):

– sperma wypływa lub strzela na dystans krótszy niż 2,5 cm – 5% mężczyzn
– od 2,5 do 15 cm – 27% mężczyzn
– od 15 – 37 cm – 37% mężczyzn
– powyżej 37% – 31% mężczyzn

Objętość nasienia

Średnia objętość nasienia w trakcie wytrysku wynosi od 2 do 5 mililitrów. To nie jest wiele, mniej niż łyżeczka od herbaty. Jeśli chcesz zwiększyć ilość spermy (wywrzeć na kimś wrażenie?), możesz to łatwo osiągnąć poprzez zwiększenie czasu gry wstępnej. Jeśli jesteś pobudzony, nawet tylko trochę, możesz zdziwić się, jak dużo nasienia jesteś w stanie wyprodukować.

Liczba orgazmów

Średnia liczba orgazmów dla chłopca w wieku dojrzewania to raz dziennie podczas masturbacji; dla 20-30-latka jest to od jednego dziennie do jednego w tygodniu, średnio jeden na dwa dni. Pomiędzy 30-tym a 40-tym rokiem życia częstotliwość orgazmów obniża się nieco, ale zgodnie z doniesieniami użytkowników tej witryny utrzymuje się na poziomie ok. 3-4 w tygodniu.

Sposoby na najwyższą przyjemność – wielokrotne orgazmy czy nie?

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoją przyjemność także wtedy, jeśli nie jesteś tak naprawdę zainteresowany wielokrotnymi orgazmami.

 1. Trening mięśni Kegla – być może jest to najskuteczniejszy sposób na osiągnięcie potężnych, niezwykle przyjemnych i silnych orgazmów i wytrysków. Mężczyźni, którzy dotychczas zaledwie wypuszczali z siebie nasienie spokojnym strumyczkiem, po treningu zauważają, że wystrzeliwują nasienie z wielką siłą.

  Możesz trenować mięśnie Kegla ucząc się napinać je, zatrzymując strumień moczu: to pokaże ci, jakie uczucie towarzyszy napięciu tych mięśni. Następnie możesz trenować je gdziekolwiek i kiedykolwiek, np. siedząc przy biurku w pracy czy prowadząc samochód.

  Po jakimś czasie przekonasz się, że możesz utrzymać napięcie mięśni przez dłuższy czas, wykonać więcej ćwiczeń i że mięśnie wzmacniają się. To świetna technika polepszania jakości twoich orgazmów, a silne mięśnie Kegla pozwolą ci również utrzymać erekcję po wytrysku i kontynuować pchnięcia, co prowadzi do orgazmów wielokrotnych lub przedłużonych.

  Z książki „Seks, przewodnik mężczyzny”, autorstwa Stefana Bechtela. Mięśnie Kegla, czy też mięśnie łonowo – guziczne, pokazane są powyżej.

 2. Celebrowanie seksu.

  Mam tutaj na myśli wprowadzenie pewnego rytuału do twojego życia erotycznego. Wzbogać swoje łóżkowe igraszki delikatnym światłem, przyjemną muzyką, świecami, masażem, kwiatami, perfumami… Skoncentruj się na ty, co robisz, np. na seksie i poświęć mu cały swój czas. Niech twojej uwagi nie odwraca telewizja ani obowiązki domowe. Rozmawiaj z partnerką za pomocą poezji, czytania, recytacji czy czegoś, co napisałeś specjalnie dla niej. Lub niego. Te techniki dotyczą ludzkiej duszy i obojętne, jakiej płci są uprawiający seks ludzie, oboje mają dusze, które pragną komunikacji, porozumienia i kontaktu z inną ludzką duszą.

 3. Synchronizacja oddechu i miłosny dotyk.

  Zsynchronizowanie oddechu pomaga ustanowić więź, o której pisałem powyżej. Efekt wzmacnia fizyczna bliskość partnerów, jak np. masaż czy dotykanie. Istnieje teoria, że bliskość i intymność związana z kontaktami seksualnymi może działać leczniczo na duszę i emocje i pomóc przezwyciężyć problemy czy niepokój, obawy i smutek. Możesz ustanowić intymną więź poprzez oddychanie w tym samym rytmie, co partnerka i skupiając się w trakcie oddechu na jej ciele.

 4. Wejdź w nią i nie poruszaj się.

  To prawdziwa technika tantryczna, może być bardzo uduchowiona, jeśli wiąże się z wizualizacją przepływu energii pomiędzy partnerami.

 5. Nawiąż i utrzymuj kontakt wzrokowy z partnerką na długi czas w trakcie uprawiania seksu.
 6. Jakkolwiek niezręczne może się to wydawać na początku, okazuje się naprawdę pomocne w utrzymaniu więzi pomiędzy kochankami.

One thought on “Orgazmy wielokrotne i wytrysk u mężczyzn”

 1. Wielokrotny orgazm zarówno u kobiety, jak i mężczyzny, jest możliwy do osiągnięcia za pomocą odpowiednich technik tantrycznych. Więcej informacji można znaleźć np na sexforum.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *