Masturbacja a wytrysk spermy

Przed wytryskiem

W trakcie masturbacji uczucie przyjemności zintensyfikuje się. Nie przestawaj, ale jeśli chcesz osiągnąć maksimum przyjemności, nie dopuść do tego zbyt szybko. Aby przedłużyć swoją rozkosz, możesz przestać na minutę i pozwolić penisowi (i ręce) odpocząć. Poza zabawą, to dobre ćwiczenie na później – będziesz lepszym kochankiem jeśli będziesz potrafił powstrzymać swój wytrysk, aby dać partnerce więcej rozkoszy. Pomoże ci to również poznać reakcje swojego ciała na nadchodzący orgazm.

Wytrysk

Jeśli masturbujesz się we właściwy sposób dojdziesz do momentu, w którym poczujesz niezwykłe napięcie lub gorąco w obrębie miednicy, które stanie się bardzo intensywne. Uczucie to może przypominać chęć oddania moczu, ale nie martw się, to tylko sperma w przewodzie moczowym (rurce, która biegnie wzdłuż penisa). Nie przestawaj, ciesz się tym uczuciem! Gdy już rozpocznie się wytrysk, powstrzymanie się w nieodpowiednim momencie może być mało komfortowe. Jeśli uczucie będzie zbyt intensywne, rób to wolniej i delikatniej.

Gdy osiągniesz moment tuż przed wytryskiem, mięsnie twojego ciała stężeją, zmieni się wyraz twojej twarzy, a przez twoją miednicę przejdzie seria skurczów. Jednocześnie poczujesz łaskotanie i dygotanie, przechodzące przez twoje ciało. Możesz krzyknąć lub jęknąć bezwolnie. Z twojego penisa wydobędzie się około łyżeczki do dwóch spermy (płynu barwy białawej lub żółtawej). Może po prostu wyciec, ale jeśli masz co najmniej 14 lat może również wystrzelić z większą siłą, na dystans nawet 30 centymetrów. Od 3 do 8 tryśnięć nastąpi zaraz po sobie, ale nie martw się, będziesz czuł się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Po ok. 5-10 sekundach nasienie przestanie płynąć, a ty wrócisz na ziemię. Twój penis prawdopodobnie stanie się bardzo wrażliwy, więc nie będziesz chciał go dłużej pocierać, a uczucie podniecenia wkrótce ustąpi.

Po wytrysku

Na pewno będziesz chciał usunąć spermę – możesz to zrobić za pomocą chusteczki lub papieru toaletowego. Po prostu ją zetrzyj. Nie używaj ręcznika, bo będzie trzeba go potem uprać, a to może być zawstydzające.

Możesz również połknąć swoją spermę. To może brzmieć obrzydliwie, ale jest całkowicie bezpieczne. Nie połykaj jednak spermy innych mężczyzn, ponieważ może przenosić choroby, w tym HIV.

Po wytrysku zwykle mężczyzna traci erekcję i przez pewien czas nie jest zainteresowany ponownym podnieceniem. Może również nie mieć możliwości uzyskania erekcji przez pewien czas. Jednak młodzi mężczyźni często mogą podniecić się i osiągnąć erekcję po kilku minutach, czasem nawet natychmiast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *