Obfite wytryski zdrowej spermy

Pewnie wielu z Was zastanawiało się dlaczego produkcja spermy raz wzrasta a w innym czasie maleje. Każdy z nas, mężczyzn starających się o dziecko, chciałby kończyć obfitym wytryskiem zdrowej spermy prowadzącym do prawidłowego zapłodnienia.

Poczęcie staje się prawie niemożliwe gdy sperma nie jest produkowana prawidłowo lub wcale. Istnieje kilka możliwych przyczyn spadku i wzrostu produkcji plemników. Powody, które mogą wpływać na jakość nasienia można ująć w sześciu, głównych punktach: ruchliwość plemników, stężenie, morfologia, szybkość, liczba plemników i obniżenie płodności. Problemy w każdym z tych obszarów mogą wpływać na trudności w poczęciu.

Maxatin

Ruchliwość plemników
Odnosi się do zdolności plemnika do przemieszczania się w sposób dynamiczny i aktywny. Odpowiednia ruchliwość umożliwia plemnikom „podróż” przez kanał szyjki macicy, do macicy i jajowodów, oraz skuteczne zapłodnienie jaj.

Stężenie
Odnosi się on do pomiaru liczby plemników w mililitrze nasienia. Średnie, normalne wartości stężenia to około 22 milionów plemników na mililitr nasienia.

Morfologia
Zdrowa komórka plemnika jest bardzo podobna do kształtu kijanki. Owalna głowa plemnika przechowuje materiał genetyczny a środek dostarcza energii i uderzeń ogona umożliwiającego przemieszczanie się.

Szybkość
Jest to kolejny czynnik, który wpływa na jakość nasienia. Na podstawie analizy dokonanej przez Światową Organizację Zdrowia, u zdrowych mężczyzn 25% plemników wykazuje wyższą ruchliwość. Są to plemniki z największą szansę na skuteczne zapłodnienie.

Liczba plemników
Jest również istotnym czynnikiem w produkcji spermy. Odnosi się do liczby plemników w płynie, który wytrysnął. Ponad 50 mln plemników w wytrysku spermy to normalny wynik, a całkowita ilość poniżej 40 milionów może wskazywać na obniżenie płodności.

Obniżenie płodności
Termin ten odnosi się do małżeństw, które nie są w stanie osiągnąć poczęcia nawet po upływie roku od niezabezpieczonego stosunku. Różni się od niepłodności. Typowe przyczyny obniżonej płodności męskiej obejmują problemy w produkcji plemników, choroby jąder, wysokie lub niskie produkcję hormonów, zaburzenia anatomiczne, żylaków powrózka nasiennego, przebytych chorób, skutków ubocznych leków i jakości nasienia.

Z tych powodów zwiększenia objętości wytrysku stało się wspólną obsesją wielu mężczyzn. Najnowsze badania pokazują, że zwiększenie objętości nasienia można osiągnąć na kilka sposobów. Po pierwsze stosując suplementy diety, które zawierają aminokwasy i cynk. Uważa się, że aminokwasy, jeśli są stosowane regularnie, powodują wzrost wytrysku płynu. Z drugiej strony, cynk wydaje się poprawić zarówno ilość plemników produkowanych, jak i zdolność plemników do przemieszczania się spontanicznie i niezależnie. Sprawdzonym rozwiązaniem jest ziołowy suplement diety o nazwie Maxatin.

Innym sposobem jest zestaw ćwiczeń. Ćwiczenia mięśni Kegla pomagają dłużej uprawiać seks, mogą także zwiększyć objętości nasienia. Opublikowane na stronie www.powiekszanie.pl ćwiczenia z pewnością przyczynią się do utrzymania penisa w świetnej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *