Penis

Dla większości mężczyzn penis jest najcenniejszym skarbem, jakim obdarzyła ich natura. Nikogo nie dziwi więc, że narząd ten skupia na sobie aż tyle uwagi i często staje się przedmiotem dyskusji, zarówno tych w świecie nauki, jak i przedmiotem najbardziej prywatnych, intymnych rozmów.

Chociaż przeciętna długość penisa u mężczyzny wynosi w stanie erekcji około 14 cm, to jest to wymiar wystarczający, aby skupić na sobie uwagę płci przeciwnej, czy też potencjalnych partnerów tej samej płci. Mężczyzn można ogólnie podzielić na dwie grupy, tych, którzy codziennie myślą o swoim penisie oraz na tych, którzy się do tego nie przyznają. Tak naprawdę każdy mężczyzna troszczy się o swoją naturalną schedę.

Biorąc pod uwagę to, że penis może dostarczać wielkiej przyjemności obojgu partnerom nie zdziwi nas fakt, że ten narząd już od czasów starożytnych był przedmiotem fascynacji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dowodem na to są chociażby zabytki sztuki starożytnej, takie jak rzeźby i malowidła, które można spotkać w muzeach, albo na obszarach, na których istniały przez tysiące lat archaiczne miasta. Zapiski odnoszące się do penisa i jego rozmiarów można też często spotkać w utworach poetyckich, naukowych, a nawet księgach, będących podstawami wyznawanych powszechnie współczesnych religii.

Człowiek ma największego penisa wśród naczelnych, w porównaniu ze wzrostem i wymiarami ciała. Ciekawe jest to, że pomimo tego, że jesteśmy ewolucyjnie najbardziej zaawansowanymi istotami na Ziemi, to podświadomie pozostały w nas niektóre społeczne zachowania obronne, związane z penisem, które są typowe dla innych naczelnych. Kiedy spotykają się dwa wrogo nastawione wobec siebie stada małp przed starciem dochodzi do pokazania sobie nawzajem przez samce prącia w stanie erekcji, co nierzadko prowadzi do ucieczki drugiego stada. Podobne zachowanie obserwuje się u ludzi – nie trzeba długo szukać przykładów, wystarczy przypomnieć sobie często pokazywany w kierunku agresora znak z użyciem wyciągniętego środkowego palca, tak bardzo popularny współcześnie. Symbolizuje on penisa w stanie erekcji – symbol władzy i siły, który towarzyszy nam od początku istnienia. Poza tym na ścianach wielu budynków często spotyka się nakreślone w pośpiechu znaki przedstawiające penisa – jest to podświadoma próba pokazania władzy na danym terenie.

W związku z tym zdrowe prącie, zwłaszcza znacznych rozmiarów jest bardzo pożądanym i cennym dla obu płci skarbem. Pomimo tego, że wiele kobiet publicznie zarzeka się, że rozmiar nie dla nich ma znaczenia to nie zmienia to faktu, że prawie wszystkie z nich fantazjują całkiem często o seksie z mężczyzną hojnie obdarzonym przez naturę, dając im niedoświadczoną wcześniej erotyczną ekstazę.

Chociaż przecięta długość penisa dorosłego mężczyzny w stanie spoczynku wynosi ok. 9 cm, a w stanie erekcji – 14 cm, to i tak miliony osób każdego dnia spędza wiele czasu na rozmyślaniu o tym niezbędnym do przedłużania gatunku narządzie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo zmierzyć swojego penisa, skorzystaj z informacji o sposobach mierzenia penisa zamieszczonych na łamach tego serwisu.

Byki dysponują penisami o długości ok. 92 cm, wieloryby błękitne – niemal 2,5 m, u słonia prącie ma ok. 1,5 m, a u knura – ok. 45 cm i chociaż przy porównywaniu rozmiarów penisa do innych gatunków Niebieskiej Planety mężczyzna wypada blado, to na szczęście w czasie miłosnych uniesień, czy też w szatniach nie natkniemy się na rozochocone seksualnie samce innych gatunków, dlatego nie musimy się obawiać uznania naszego penisa za niepozornego.

Chociaż obiegowa opinia usiłuje utwierdzić nas w przekonaniu, że rozmiar nie ma znaczenia, a wprawa i praktyka potrafią czynić cuda i rekompensować rozmiar penisa, to sprawa ma się tu podobnie, jak z urodą – każdy zarzeka się, że wygląd nie ma znaczenia, natomiast bezsprzecznym faktem jest, że ładniejszym osobom lepiej i łatwiej wiedzie się w życiu. Oczywiście umiejętności i doświadczenie w łóżku są bardzo ważne, jednakże rozmiar znacznie wpływa na jakość życia seksualnego.

Większość mężczyzn będzie się zarzekać, że rozmiar nie ma znaczenia, dopóki sami go nie osiągną – wówczas dziwnym trafem okazuje się, że ich życie seksualne jednak zmieniło się na lepsze. Jest to związane nie tylko ze zwiększonym dostarczaniem doznań partnerce, ale przede wszystkim z przywróceniem poczucia własnej wartości jako kochanka stającego na wysokości zadania. Oczywiście duży rozmiar penisa to też powód do dumy i pewności siebie – wszystkie wcześniej opisane czynniki przekładają się na jakość seksu obojga partnerów.

Tak więc jeśli pragniesz zmienić coś w swoim życiu erotycznym na lepsze uświadom sobie, że rozmiar penisa ma znaczenie. Nawet jeśli nie zostałeś hojnie obdarzony przez naturę możesz już teraz zacząć stosować wiele różnych technik, które spowodują powiększenie twojego prącia. Serwis jest dedykowany takim mężczyznom, jak ty – koniecznie zapoznaj się z pozostałymi podstronami, dzięki którym poznasz wszystkie sprawdzone sposoby na pogrubienie i wydłużenie penisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *