Więcej na temat rozmiarów penis i pochwy

Wielu mężczyzn, którzy myślą, że są mniej hojnie obdarzeni niż przeciętni mężczyźni ma problem w rozbieraniu się przez kobietami. Ale zdaje się, że większość kobiet nie przejmuje się rozmiarem penisa, co w pewien sposób jest zrozumiałe – nie jest to najważniejsze dla poczucia własnej wartości kobiet tak, jak jest to dla mężczyzn. Ale co jeśli chodzi o seks – czy tam rozmiar penisa nie ma znaczenia? A co jeśli twoja partnerka ma mała albo dużą pochwę, na przykład? Oto kilka komentarzy na ten temat.

Rozmiary Penisa i Pochwy
Pytanie na temat rozmiarów penisa i pochwy, z odpowiedziami od czytelników tej strony.

Pytanie: Miałem wiele kobiet i doświadczyłem wielu rozmiarów pochwy. Mój penis jest raczej mały, i tak się zastanawiam czy rozmiar penisa naprawdę ma znaczenie? Czy każdy penis jest wystarczająco dobry do seksu z każdym rozmiarem pochwy?

Odpowiedzi:

Kiedy mężczyzna mówi, że nie jest zadowolony z rozmiaru swojego penisa, myślę, że tak naprawdę ani on, ani jego partnerka seksualna nie próbują znaleźć sposobu na ulepszenie seksu. Istnieje mnóstwo rzeczy, jakie można zrobić, by polepszyć wszystko jeśli masz małego penisa – możesz znaleźć najlepsze pozycje seksualne dla mężczyzn z małymi penisami, na przykład, albo możesz poprosić kobietę by ćwiczyła swoje mięśnie, tak, żeby były one mocniejsze, i poprosić ją żeby miała nogi bardziej zbliżone do siebie, tak, by jej pochwa byłą zaciśnięta i wywierała więcej nacisku na penisa. Problem, w esencji, skupia się na szerokości penisa, nie długości – większość kobiet nie lubi długich penisów, jako, że mogą uderzać w ich szyjkę macicy, i jak zostało powiedziane już niejednokrotnie, najbardziej czułą częścią pochwy są pierwsze trzy cale.

Więc, pochwy mogą mięć różne rozmiary – pomyśl na przykład o porodzie. Niektórzy mawiają, że pochwa nigdy nie wraca do rozmiarów z przed porodu, i wydaje mi się, że to może być prawda (oczywiście kobiety, z którymi dzieliłem łóżko, a które jeszcze nie rodziły zawsze dawały mi trochę więcej przyjemności niż te z dziećmi) ale generalnie nigdy nie miałem na co narzekać. Pochwa z dobrymi mięśniami zdolna jest do wywierania nacisku na penisa niezależnie od tego, jak duży czy mały on jest.

Mam chudego penisa i kiedy moja dziewczyna jest podniecona, trochę frustrujące może być, że nie czuję zbyt wiele, w szczególności w pozycji na misjonarza. Odpowiedzią wydawało się być – przynajmniej dla mnie – stosowanie wejścia od tyłu i poprosić ją, by trzymała nogi razem. Ale lubię patrzeć jej w oczy kiedy się kochamy i okazało się, że jedynym na to sposobem jest pozycja na misjonarza i naprawdę mocne wchodzenie w nią – to może być świetny sposób kochania się jeśli istnieje emocjonalna więź. Dodatkowe pchanie nadrabia brak tarcia, i mimo, że pcham bardzo mocno, wiem, że moja dziewczyna lubi to – wiem to po jej spojrzeniu – lubi widzieć mnie czerpiącego przyjemność z jej ciała. Myślę, że to w pewnym sensie wzmacnia ją jako kobietę.

Mimo, że zgadzam się, że robienie tego od tyłu może być zaspokajające, zauważyłem także, że dla mojego bardzo chudego penisa (mimo, że ma sześć cali długości) świetnym sposobem na przezwyciężenie braku czucia jest kiedy ona nade mną siada i ujeżdża mnie w górę i w dół kiedy leżę na plecach. Wydaje mi się, że każda pochwa będzie w takiej pozycji skurczona.

A co w przypadku używania twojego małego penisa do podrażniania jej punktu G? Jeśli możesz rozbudzić jej punkt G, nie będzie na pewno martwiła się dłużej o rozmiar twojego penisa – ani ty! Jeśli potrafisz ją podniecić dzięki stymulowaniu jej punktu G, prawdopodobne jest, że ona odbędzie wtedy podróż do nieba, gdzie jedyne czego będzie chciała to ciebie za kochanka, niezależnie od wielkości twojego penisa!

Jasne, jeśli kochasz kogoś, to nie będzie problemem? A co z zaakceptowaniem twojego partnera – niezależnie od tego, czy masz dużego penisa lub małą pochwę, nie ważne – najważniejsze za to jest jako osoba, a dopiero później wypracować problemy?

Czytam narzekania mężczyzn na tych forach, którym wydaje się, że rozmiar ich penisów jest najważniejszą rzeczą w ich życiu. Dajcie spokój chłopaki, wiem, że to ważne, ale na miłość boską nabierzcie perspektywy. Mam małego penisa i żonę z dużą pochwą – kochamy się i nauczyliśmy się dostosowywać w trakcie seksu, stosować pozycje, które dają nam najwięcej przyjemności. Jasne, są chwile, kiedy chciałbym mieć większego penisa, chociaż wątpię, by ona też tego chciała. Ale może ona również chciałaby mieć mniejszą pochwę?

Moja żona urodziła dwójkę dzieciaków i oczywiście jest większa niż kiedyś. Tak, mój mały penis czasem ma problemy z wypełnieniem jej. Ale myślę, że tak naprawdę ważne jest dopasowanie osobowości, nie genitaliów!

Nie wiecie chłopaki jakimi jesteście szczęściarzami. Mimo, że mam małego penisa, kiedy uprawiałem seks w Tajlandii z małą Azjatycką dziewczyną, byłem tak ściśnięty przez jej pochwę, że ledwo mogłem się poruszać. Było to najprawdopodobniej najbardziej nieprzyjemne doświadczenie seksualne w moim życiu.

Jestem w tej niewesołej sytuacji, że zostałem rzucony przez dziewczynę z powodu mojego małego penisa – a przynajmniej tak mi powiedziała, kiedy się rozeszliśmy. Weźcie pod uwagę, że nigdy przedtem nie narzekała na to! Powiedziała, że nie czuła zbyt dużo, a seks nie był dla mnie przyjemny. Kto wie? Teraz jestem z inną kobietą, która kocha mojego penisa! (i mówi mi, że nasz seks jest wspaniały!)

Komentarze mężczyzny, którego dziewczyna rzuciła najwyraźniej z powodu rozmiaru jego penisa są wyjątkowe interesujące. We wczesnych dniach związku, intensywna pasja i podniecenie mogą zasłonić takie rzeczy jak fizyczna niezgodność – w szczególności małego penisa w dużej pochwie. Ale w miarę upływu czasu, te rzeczy stają się ważne, jako, że udany seks w znacznej mierze polega bardziej na czynnikach fizycznych niż emocjonalnych (a przynajmniej, fizyczna strona staje się ważniejsza). Więc jeśli para jest źle dobrana fizycznie, może się to pokazać dopiero po jakimś czasie, w którym to momencie według mnie powinni oni zacząć myśleć jak utrzymać seks pasjonującym i ekscytującym. Moja żona i ja odkryliśmy, że seks Tantryczny był wspaniałym sposobem na zachowanie naszego życia seksualnego na pasjonującym poziomie, pomimo mojego mniejszego niż przeciętny penisa, a nasz seks staje się lepszy z każdym mijającym rokiem!

Okazało się, że moja pierwsza partnerka miała bardzo dużą pochwę i nigdy nie czułem zbyt wiele. Ale oznaczało to ogromnego kopa (pozytywnego) dla mojego ego, ponieważ byłem w stanie jechać do 40 minut bez osiągania orgazmu, a ona w tym czasie miała trzy bądź cztery orgazmy – nie dziwne, że kochała uprawiać ze mną seks (a to z pewnością sprawiało mi przyjemność, widzieć jak ona szczytuje w taki sposób!). Moja druga – i do dnia dzisiejszego obecna – partnerka ma dużo ciaśniejszą pochwę i dochodzę dość szybko. Co jest lepsze? Trudno powiedzieć. Lubię przyjemność jaką daje mi obecna partnerka, ale z moja pierwszą partnerką zawsze mieliśmy zawody, jak sposób w jaki wypracowywaliśmy wspaniałe techniki seksu oralnego, w trakcie których ona nauczyła się jak trzymać język wokół mojego penisa i wystrzeliwać do jej ust bez większych trudności dla niej i z ogromną satysfakcją dla mnie!

Posiadam bardzo krótkiego, ale grubego penisa, więc myślę, że jestem w stanie skomentować obie strony tej debaty! Byłem z kilkoma Azjatkami, i było to ogromnie trudne doświadczenie – one po prostu nie były wystarczająco duże, by pomieścić dużego, grubego, zachodniego penisa. Jednakże, większość białych kobiet i jedna czarna, które miałem seksualnie, były w porządku w sensie bycia w stanie wprowadzenia go w nie – ale problemy pojawiały się z tymi, które chciały głębokiej penetracji, której nie mogłem im dać. Najlepszą odpowiedzią, jaką mogę dać było kiedy one nade mną kucały i ujeżdżały mnie w ten sposób – wtedy każdy cal mojego penisa mógł w nie wejść w całości.

Nie można zapomnieć o interesującym zagadnieniu, czy kobieta lubi, kiedy jej szyjka macicy jest dotykana przez penisa jej faceta w trakcie seksu. Generalnie zaobserwowałem, że jest to ekscytujące kiedy kobieta jest całkowicie rozgrzana i bardzo podniecona – wtedy może ona odczuwać „stukanie” jej szyjki macicy penisem jako niesamowicie stymulujące. Przez większość czasu, to po prostu boli! Ale dla tych kobiet, które znałem i które chciały tego, mój 11,43 cm penis po prostu nie zdołał zrobić. Moja żona mówi, że jeden z jej poprzednich kochanków, tak, który miał długiego i cienkiego penisa, był w stanie rozciągnąć jej pochwę i stukać jej szyjkę macicy, i to zawsze dawało jej najwspanialsze orgazmy w życiu. Odeszła od niego, ponieważ mimo jego seksualnej wyższości, był kompletnym dupkiem, i zdecydowanie bardziej preferuje moją osobowość i kochamy być razem – nawet jeśli ona nie szczytuje w taki sam sposób w trakcie seksu. Więc jeszcze raz, odpowiedź zdaje się brzmieć: jeśli chcesz szczęśliwego długookresowego związku, to nie tak się liczy długość penisa jak po prostu bycie kompatybilnymi ludźmi.

Mężczyźni z małymi penisami prawdopodobnie nigdy nie będą znać efektu pukania w kobiecą szyjkę macicy swoim penisem, co, jak twierdzisz, może być bardzo podniecające i może spowodować wspaniały orgazm. Ale z drugiej strony, moja przyjaciółka zwierzyła mi się, że rozwiodła się z mężem, ponieważ jego penis był zbyt duży – po prostu nie mogli uprawiać dobrego seksu (a przynajmniej, nie dla niej).

Mój penis ma 22,86 cm długości i 15,24 cm w obwodzie, a kiedy miałem swoje pierwsze doświadczenie seksu nie wsadziłem go nawet blisko całości zanim ona krzyczała z bólu. A była całkiem dobrze nawilżona, więc wszystko było kompletnie zepsute od początku do końca. Od tamtej pory nauczyłem się trzymać część mojego penisa poza pochwą kiedy pcham, a zapewniam cię, że konieczność pamiętania o tym oznacza, że seks nie jest tylko przyjemnym zdarzeniem. Może po prostu nie spotkałem odpowiedniej partnerki – mam nadzieję.

Ojej. Moja żona jest dość napalona, i kiedy próbuję ją pieprzyć kiedy jest całkiem podniecona, mój mały kutas jest jakby małym patyczkiem obijającym się w dużym garnku miodu. Rozwiązaniem dla nas jest mieć duże dildo, które ona łapczywie pochłania swoją mokrą cipką, i ma dużo lepsze i silniejsze orgazmy niż z moim penisem w sobie. Było to dla nas obojga niepokojące na początku, ale nauczyliśmy się przystosować do tego w naszym seksie, i teraz to jest OK dla nas obojga. Wynagrodzeniem jest to, że czasem dochodzę spontanicznie kiedy ona ma orgazm kiedy jestem w niej – a to może być bardzo przyjemne, kiedy jej skurcze pochwowe dotykają mojego penisa.

Dlaczego nie próbujesz fistingu jeśli twoja żona ma tak dużą pochwę?

Na wypadek, gdybyście chłopaki podziwiali facetów z długimi penisami, pozwólcie, że powiem wam (jako, że jestem jednym z nich!), że seks z dużym członkiem może być bardzo frustrujący. Około 25% kobiet, z którymi uprawiałem seks nie było w stanie pochłonąć mnie całego bez mojego wpadania na ich szyjkę macicy – a żadna z nich tak naprawdę tego nie lubiła.

Musicie chłopaki pamiętać, że punkt G kobiety znajduje się tylko 5,08 cm lub 7,62 cm w głąb jej pochwy – i nie potrzebujecie długiego penisa, by go dosięgnąć. Również, możecie używać swojego języka i palców na jej łechtaczce by dać jej orgazm. Jeśli robicie to w pozycji bok w bok, palcowanie jej łechtaczki, kiedy wasze penisy są głęboko w niej, może być zarówno zadowalające i bardzo piękne dla was obojga. Zobacz pozycje seksualne i techniki.

Cóż, żeby wam pokazać, że nie ma twardych i szybkich zasad, chcę, żebyście wiedzieli, że mam dużego penisa i lubię największe, najluźniejsze i najbardziej mokre pochwy, jakie mogę zdobyć. W sumie, nienawidzę uczucia ściskania mojego penisa przez ciasną pochwę. Przemyślcie to!

3 thoughts on “Więcej na temat rozmiarów penis i pochwy”

 1. Ja chciałbym zapytać tylko o jedną rzecz. Jakim wy do ciężkiej cholery sposobem mierzycie długość swoich członków z dokładnością do… 0,1 milimetra?! Ja wiem, że mój penis ma 17,5-18 cm… Dokładniej nie potrafię go zmierzyć. To zależy od pewnych czynników, erekcja nie zawsze jest idealnie taka sama, warunki mierzenia również.

  Także zazdroszczę wam, chłopaki, precyzji, naprawdę…

 2. Witam, ja mam taki problem.
  mam 20 lat, miałem parę dziewczyn seksualnie, każda była zadowolona. Rok byłem z 1 dziewczyną, parę miesięcy nam nie wychodziło, ona poznała takiego chłopaka, zdradziła mnie. Już nie mówię jakim bólem mnie obdarowała. Także gdy potem nadal chciałem być z nią, przebaczyć. Czasem porównywała mnie z tym kochankiem, kiedyś na poważnie, tak normalnie, bez złości, opowiedziała jak dobrze było jej z nim. Powiedziała że nigdy jej tak dobrze nie było z mną, że mam za chudego, zdecydowanie chudszego od wspomnianego faceta z którym mnie zdradziła (chodź na długość to 18 cm). Stałem się po tym wszystkim impotentem, mam kompleks małego, a bardziej chudego, za wszelką cenę chciałem go powiększyć, na mnie tabletki na powiększenie, kremy, nie działają, a je stosowałem, to też dodało mi presji.

  Gdy teraz gdy poznałem inną dziewczynę, gdy pierwszy raz poszliśmy do łóżka, nie byłem w stanie, jakoś tak po ludzku się wybroniłem. ale nie mam ochoty na seks, boje się, że mi nie wyjdzie, mam wielką presje, poczucie gorszego i poniżenia.

  wiem że powinienem zgłosić się do seksuologa, ale nie wiem co on mi pomoże, czy powinienem jakąś terapię zacząć.
  Czy to w ogóle jest do odwrotu, mój stan

  Proszę napisać, jak ktoś ma wiedzę lub podobne doświadczenia.

 3. Kamyczak nie powinieneś się zamartwiać. To ona źle postąpiła a nie ty. Znajdziesz dziewczynę, której seks z Tobą będzie pasował bo wiele z nich chciało by chłopaka z 18cm penisem. Moim zdaniem satysfakcja z seksu zależy przede wszystkim od techniki nie narzędzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *