Jak przedłużyć długość stosunku?

Jeśli mężczyzna nauczy się tolerować szerszy zakres uczuć seksualnych, większa ich dawka przestanie doprowadzać go automatycznie do wytrysku.

Oto ćwiczenie jak rozszerzyć spektrum seksualnych doznań mężczyzny:
Kobieta powinna zacząć masować penisa partnera w sposób, który sprawia przyjemność im obojgu. Podczas stymulacji penisa mężczyzna powinien informować partnerkę, w którym punkcie skali od 0 do 10 się znajduje (1, 3, 5….) – gdzie 0 to brak podniecenia a 10 to orgazm i wytrysk. Początkowo będzie oceniał w przybliżeniu, ale po pewnym czasie doskonale pozna swoją skalę.

Kiedy mężczyzna osiągnie 8 na swojej skali, kobieta powinna zatrzymać się przez chwile, a potem nieco zwolnić. Po 20 -30 minutach ćwiczeń można dać sobie odetchnąć i zakończyć je WYTRYSKIEM.
Pamiętaj! Mężczyźni ze zbyt szybkim wytryskiem muszą nauczyć się cierpliwości! przyspieszenie procesu zniweczy wszystkie wysiłki.

Ach i jeszcze jedno: nie staraj się odwlekać wytrysku, myśląc o czymś innym niż seks! To tak, jakby kierowca Formuły 1 myślał o wędkarstwie, biorąc zakręt z olbrzymią prędkością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *