Techniki masturbacji

Wielu chłopców odkrywa masturbację przypadkowo, gdy pocierają penisa i odkrywają, że to coś na tyle przyjemnego, że nie przestają aż do osiągnięcia orgazmu. Ale jest wiele metod, które mogą sprawić, że masturbacja będzie jeszcze przyjemniejsza.

Wielokrotnie przydarzy ci się, że poczujesz silną potrzebę masturbacji, ale nie ma ku temu warunków. W tym przypadku możesz doprowadzić się do wytrysku jak najszybciej, np. w łazience. To w porządku, ale powinieneś wiedzieć, że z masturbacją jest tak samo, jak z seksem – jest o wiele bardziej przyjemna, gdy możesz zrelaksować się i nie spieszyć.

Niektórzy mężczyźni masturbują się leżąc twarzą w dół i pocierają penisem o łóżko. Inną popularną techniką jest leżenie na plecach i pocieranie lub masowanie penisa za pomocą dłoni. W tej pozycji jeśli dojdzie do wytrysku sperma wyląduje na twoim brzuchu lub klatce piersiowej, dzięki czemu łatwiej ją będzie zmyć. (Dobrym pomysłem jest zdjęcie piżamy czy podkoszulka, aby ich nie zabrudzić i trzymanie pod ręką chusteczek, aby móc się wytrzeć.)

Każda udana sesja masturbacji rozpoczyna się od erekcji, która ma miejsce, gdy penis wypełnia się krwią, aż stwardnieje i można stymulować go ręką. Osiągnięcie erekcji jest niezwykle łatwe, bądź to przez myślenie o czymś podniecającym, bądź przez stymulację ręczną. Jeśli jesteś młody lub nie miałeś wytrysku od dłuższego czasu, na pewno nie będziesz musiał długo czekać na erekcję.

Gdy już twój penis osiągnie swoja maksymalną długość i twardość, weź go do ręki i pocieraj na całej długości w stałym tempie. To symuluje uczucie, jakie towarzyszy ruchom frykcyjnym wewnątrz pochwy kobiety, co ma miejsce podczas stosunku seksualnego.

Jest wiele sposobów stymulacji penisa, które możesz wypróbować. To tylko propozycje: istotne jest, byś wypracował własne sposoby i dobrał techniki, które dają ci najwięcej rozkoszy.

Metoda podstawowa

Ta popularna technika polega na objęciu dłonią penisa i poruszaniu nią w górę i w dół. Zachowany jest maksymalny kontakt pomiędzy dłonią i penisem, a większy kontakt oznacza więcej przyjemności. To świetna metoda jeśli posiadasz długiego penisa. Jeśli jednak twój penis jest krótszy niż twoja pięść, nie będziesz w stanie wykonywać długich ruchów i lepsza może się okazać inna technika.

Pięć palców

W tej technice dłoń i ramię znajdują się pod pewnym kątem w stosunku do penisa, 4 palce znajdują się po przekątnej na szczycie penisa, a kciuk pod nim. To umożliwi ci kontrolę kontaktu pomiędzy dłonią a penisem i pozwoli poruszać dłonią na całej jego długości, nawet jeśli nie jest zbyt duży.

Trzy palce

To świetna metoda jeśli masz małego penisa. Oprzyj penisa tak, jakbyś trzymał ołówek. Ta technika pozwala na maksymalną kontrolę i zasięg ruchu (od podstawy penisa do żołędzi), ale kontakt między dłonią i penisem jest mniejszy niż w przypadku innych technik.

Back-hander

Ta technika (podoba do metody podstawowej, ale z dłonią zwróconą w drugą stronę) wygląda może nieco dziwnie, ale zapewnia świetne doznania. Na początku jest trochę skomplikowana, ale to świetny sposób jeśli chcesz spróbować czegoś nowego przez kilka minut.

Nawilżenie

Niektórzy mężczyźni lubią w trakcie masturbacji używać nawilżenia, inni nie przywiązują do tego wagi. Ważną kwestią jest tutaj czy jesteś obrzezany, czy nie. Jeśli nie jesteś obrzezany, na twoim penisie będzie skóra, którą możesz przesuwać po jego całej długości. Napletek będzie wówczas stymulował żołądź, co zapewni ci cudowne doznania. Niektórzy obrzezani mężczyźni wolą używać lubrykantu pomiędzy żołędzią a napletkiem.

Jeśli jesteś obrzezany możesz masturbować się na sucho lub na mokro. Metoda sucha polega na ściśnięciu penisa i poruszaniu dłonią po jego górnej części, lub też lekkim objęciu i przesuwaniu palców po całej powierzchni penisa. Wadą tej metody jest to, że penis może zostać podrażniony, co zmniejszy przyjemność.

Popularną formą nawilżenia jest używanie śliny, ale dla dobrego nawilżenia potrzebujesz jej dużo, a nie każdy produkuje takie ilości. Następna metoda, którą odradzamy, jest masturbacja pod prysznicem z wykorzystaniem mydła lub szamponu. Może sprawiać dużo przyjemności, ale ma wady. Mydło lub szampon mogą podrażnić penisa i wysuszyć skórę na tyle, że będzie łuszczyć się przez kilka dni. Jeśli szampon lub mydło dostaną się do cewki moczowej, mogą wywołać pieczenie. Dlatego też tego typu kosmetyki nie są zalecane jako lubrykanty.

Jako alternatywę można stosować oliwkę dla niemowląt, ale powoduje to problem natury estetycznej (trudno ją zmyć). Krem do rąk jest bardzo popularny i efektywny: dobrze się usuwa, zapewnia dobry poślizg, utrzymuje się długo i można masturbować się tak szybko, jak się chce.

Na rynku dostępne są również lubrykanty na bazie wody, np. Astroglide, Probe. Można je kupić w aptekach i supermarketach. Te osobiste lubrykanty mają idealną konsystencję do masturbacji za pomocą dowolnej metody i w każdym tempie, a ponadto łatwo się je ściera za pomocą ręcznika.

Jak szybko mogę to robić? Jak mocno mogę go trzymać?

Tak mocno i tak szybko jak masz ochotę! Każdy z nas jest różny. Niektórzy wolą robić to powoli, inni bardzo szybko. Niektórzy wolą delikatny uścisk, inni bardzo mocny. Możesz chcieć rozpocząć powoli i delikatnie, a następnie ścisnąć penisa mocniej i przyspieszyć – albo też odwrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *