Jak dobrze robić loda

Poza technikami, opisywanymi przez Margot Anand w książce „Sztuka ekstazy seksualnej”, istnieje wiele cudownych technik pieszczot penisa, przeznaczonych dla kobiet chcących dać rozkosz swojemu mężczyźnie. Zakładają one wymianę energii miłosnej na poziomie serca, dlatego lepiej, jeśli będą praktykowane w długoterminowych związkach. Przygodni kochankowie mogą je również stosować, ale wówczas wymagana jest od obojga duża dawka wzajemnego szacunku i zaufania.

Celem ćwiczeń jest zapewnienie mężczyźnie szerokiego spektrum zupełnie nieznanej wcześniej rozkoszy, aby poprawić jego możliwość orgazmu oraz podnieść poziom jego energii seksualnej. Dokonuje się tego poprzez doprowadzenie mężczyzny na skraj wytrysku, a następnie zaprzestanie pieszczot i pozwolenie energii rozprzestrzenić się po ciele.

Ponadto dla par o długim stażu stanowią one nową okazję, aby wprowadzić do związku coś nowego i urozmaicić życie seksualne, które powiało nudą po długim okresie czasu. Ponieważ przyjemność, uzyskiwana na skutek tych ćwiczeń nie jest zależna od pełnej erekcji, można je wykonywać również z partnerem w wieku lat 50-ciu, 60-ciu czy 70-ciu.

Ćwiczenia zależą jednak od tego, na ile mężczyzna potrafi „wyłączyć się” i poddać masażowi penisa, który oferuje mu partnerka. W tym samym czasie partner musi potrafić zakomunikować, czego pragnie, kontrolować sytuację. Innymi słowy, kobieta przyjmuje pozycję równą mężczyźnie, choć jej rola może być inna od tej zwykle przyjmowanej w kontaktach intymnych, ale nie mniej ważna.

Masaż penisa partnera ułatwia używanie wysokiej jakości olejku, nie zaś lubrykantu na bazie wody, który może szybko wysychać. Celem ćwiczenia jest wydłużenie i zwiększenie energii orgazmu mężczyzny, dlatego powinien on mieć świadomość zbliżającego się wytrysku, aby partnerka mogła przestać stymulować penisa. Wystarczy krótki komunikat: „stop”.

Kobieta powinna ubrać się seksownie, stworzyć zmysłową atmosferę, wypełnioną męską symboliką (rzeźby mężczyzn, symbole falliczne, np. pawie pióra, bębny itp.), przytłumione światło, świece itd. Całość wydarzenia ma być uhonorowaniem mężczyzny, penisa i męskiej energii, więc atmosfera nie może być kobieca.

Mężczyzna powinien wziąć prysznic lub wykąpać się, a następnie dołączyć do partnerki. Należy nawiązać więź intymną poprzez zsynchronizowanie oddechu, być może położenie się na boku, jego klatka piersiowa na jej plecach, oddychając synchronicznie i harmonizując czakramy.

Następną fazą są głębokie spojrzenia w oczy, aby przekazać energię serca, podczas których partnerka nawilża okolice genitalne partnera specjalnym olejkiem. Przywołuje przyjemność dotykając penisa, serca i trzeciego oka delikatnie, wypowiadając słowa w rodzaju: „Niechaj twój orgazm wykroczy poza twoją świadomość, niechaj nasze serca pogrążą się w miłości i zaufaniu.”

Mężczyzna kładzie się na plecach wygodnie, partnerka może przygotować mu małe poduszki. Partnerka znajduje sobie wygodną pozycję obok niego, aby mieć dostęp do penisa, jąder i całych stref intymnych. Najlepszą pozycją będzie ta między nogami partnera, w której kobieta będzie mogła dostosować ułożenie swojego ciała do sytuacji.

Aby zapewnić synchronię między partnerami, kobieta może w dalszym ciągu oddychać w tym samym tempie, co jej partner. Następnie masuje klatkę piersiową partnera i jego strefę sacrum, ujmuje jądra w dłonie, dotykając jego obszaru pomiędzy jądrami i odbytem środkowym palcem. Płaską część dłoni przyciska do penisa, a drugą umieszcza na jego sercu. Może patrzeć mężczyźnie w oczy, przesyłając mu miłość i uwagę.

Kiedy mężczyzna da partnerce do zrozumienia, że jest gotowy, zaczyna ona masować penisa używając różnych metod ucisku, w tym:

 1. pieszczot wstępujących od jąder do czubka penisa płaską częścią dłoni, różne stopnie ucisku lewą i prawdą dłonią. Gdy jedna dociera do czubka penisa, druga zaczyna masaż od jąder do żołędzi, a penis spoczywa płasko na brzuchu. Kobieta powinna zastosować znaczną ilość olejku. Mężczyzna powinien czuć ogromną przyjemność, gdy partnerka dotyka jego wędzidełka.
 2. trzymając penisa u podstawy jedną ręką, kobieta obejmuje go drugą i stymuluje od podstawy do żołędzi.
 3. można umieścić dłonie po obu stronach trzonu, z palcami zwróconymi ku sobie i pociera w przód i w tył, jakby chciała rozpalić ogień za pomocą patyczków. Należy to ćwiczenie wykonywać z takim naciskiem i w takim tempie, by partner czuł się komfortowo, zaczynając od postawy penisa i kierując się w górę.
 4. kobieta może pobudzać żołądź penisa poprzez napletek (jeśli mężczyzna jej obrzezany), a gdy partner jest pobudzony – delikatnie odciągnąć napletek i masować żołądź używając znacznej ilości lubrykantu.

Pomimo całej tej przyjemności mężczyzna będzie potrzebował większej ilości stymulacji, by wypracować swoją własną drogę do orgazmu. Partnerka nie powinna żałować olejku do masażu do stymulacji i pobudzać partnera, przesuwając ręką w górę i w dół trzonu. Ruchy te symulują ruchy frykcyjne penisa pochwie, dlatego są bardzo przyjemne dla większości mężczyzn.

Kobieta może pobudzać jednocześnie całego penisa lub samą żołądź, a dodatkowy ucisk na wędzidełko da mężczyźnie dodatkową rozkosz. Oczywiście partner powinien dawać jej do zrozumienia, co mu sprawia przyjemność, a co nie, aby mogła dać mu swoim dotykiem jak najwięcej rozkoszy.

Niektórzy mężczyźni lubią szybkie i mocne pobudzanie w jednolitym tempie, inni wolą delikatniejszy dotyk. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań mężczyzny. Na pewno jest to doznanie zupełne inne od tego, jakie mężczyzna otrzymuje podczas masturbacji.

Ponieważ mężczyźni masturbują się w sposób inny, niż kobiety, partner musi komunikować swoje potrzeby i upodobania. Kobieta musi także być pewna tego, że sprawia partnerowi przyjemność i że jest w stanie dotykać do w tak mocny i gwałtowny sposób, jakiego może potrzebować, by się pobudzić.

Jeśli w którymś momencie w trakcie trwania ćwiczenia mężczyzna poczuje, że jego penis staje się mniej wrażliwy, należy zaprzestać masażu penisa. Partnerka może wówczas masować klatkę piersiową mężczyzny, rozprowadzając jego energię w górę ciała i po całym ciele, a zwłaszcza w stronę serca. Po kilku minutach penis odzyska wrażliwość i można kontynuować masaż, wprowadzając ewentualnie pewne urozmaicenia, jak drażnienie wędzidełka, pieszczoty żołędzi czy trzonu.

W miarę wzrostu podniecenia mężczyzny partnerka powinna zwiększyć stymulację. Należy jednak zatrzymać się tuż przed wytryskiem. Następnie partnerka pracuje nad tempem ruchów, a mężczyzna skupia się na doznaniach, jakie otrzymuje. Może poruszać biodrami, aby wzmocnić doznania czy zaciskać mięśnie Kegla.

Gdy oznaki zbliżającego się wytrysku będą wyraźne, partnerka powinna zaprzestać stymulacji penisa. Oznaki te są następujące:

 • wygięcie pleców
 • stężenie mięśni ud i brzucha
 • jądra podnoszą się bliżej ciała
 • oddech przyspiesza lub zwalnia
 • penis ciemnieje, twardnieje i pęcznieje od krwi
 • penis jest pełen energii
 • może pojawić się duża ilość preejakulatu, wypływającego z cewki moczowej
 • Jeśli te oznaki pojawią się, wówczas mężczyzna powinien zakomunikować partnerce, aby zaprzestała stymulacji lub zwolniła tempo. Powinna zatrzymać wówczas stymulację na 10-15 sekund, uciskając obszar między jądrami i odbytem palcem wskazującym i środkowym jednej ręki, trzymając penisa drugą dłonią. To pomoże powstrzymać wytrysk. Następnie można znowu stymulować penisa, powtarzając sekwencję 3-6 razy przez kolejne 20-30 minut.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *