Mokre sny

Kiedy pisałem ten artykuł, otrzymałem emaila od młodej kobiety, która martwiła się tym, że jej mąż – równolatek (20 lat) miał wytrysk podczas snu i nie chciał z nią o tym rozmawiać. Poprosiła mnie, żebym jej to wyjaśnił. Zastanawiała się, czy nocny wytrysk oznacza, że mąż śnił o innej kobiecie. Cóż, jak wiecie, mokre sny czy polucje nocne są częste w wieku nastoletnim, ale mogą występować przez całe życie mężczyzny. Czemu one służą? Oczywiście służą uwolnieniu nasienia, ale przecież większość nastolatków się masturbuje, więc raczej nie ma tu mowy o kwestii nierozładowanego napięcia. Mokre sny wydają się być blisko związane z wahaniami poziomu testosteronu w organizmie, który najwyższy poziom ma w młodym wieku, a następnie zmniejsza się powoli od 21 roku życia. Młoda kobieta prawdopodobnie miała rację, że mężowi przyśniła się jakaś kobieta. Najpopularniejsze obrazy, jakie towarzyszą mokrym snom, mogą nawet wywołać poczucie winy, ponieważ częste są np. sny o seksie z członkami rodziny, takie jak choćby seks syna z matką. Wielu mężczyzn mówi, że śnią o seksie z własnymi matkami w pewnym okresie swojego życia. Nie należy się tym przejmować, należy to po prostu zaakceptować jako jedną z tajemnic człowieczeństwa. To tylko fantazje, nie muszą przecież być wprowadzane w życie i można je trzymać w sekrecie.

Nocne erekcje są normalną częścią życia każdego mężczyzny, chyba że cierpią na impotencję. Większość erekcji występuje w godzinach porannych, gdy poziom testosteronu w krwi jest najwyższy.

4 thoughts on “Mokre sny”

  1. jeżeli w nocy uciskamy nieświadomie jądra lub penis jest w innej niż zwykle pozycji, powodujemy nadprodukcję nasienia a w efekcie powoduje to wytrysk, czemu towarzyszyć będą fantazje seksualne, szczęśliwcy potrafią śnić świadomie ale to inny temat, fantazje na temat seksu z członkami dalszej lub bliższej rodziny to częsty przypadek.

  2. bardzo dobry artykuł , Ja obecnie mam 15lat i już od kilku miesięcy mam Polucje , nabardziej drażni mnie to że jak wstaje już rano to całe Bokserki są Mokre , niezbyt przyjemne uczucie :D..

    Pozdrawiam

  3. Dobry artykuł a także wypowiedzi użytkowników. Też to miewałem 3 razy ale nie z członkami rodziny:D Myślałem,że to tylko ja tak mam i że to jest niedobrze ale już nie mam się czym przejmować:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *