Popęd seksualny

Jakbyśmy nie wiedzieli, nasze zawsze gotowe penisy potwierdzają, że męski popęd seksualny zwykle jest silniejszy niż kobiecy. Częstym problemem mężczyzn jest przekonanie, że kobiety nie rozumieją, jak bardzo mężczyźni pragną seksu. Masturbuje się dwa razy więcej mężczyzn niż kobiet i robią to zdecydowanie częściej.

Powodem różnic w popędzie mężczyzn i kobiet jest różny u obojga płci poziom testosteronu. Pomimo, że jest to hormon głównie męski, odpowiedzialny za wykształcenie się penisa i jąder, produkuje go również w mniejszej ilości organizm kobiety. Kobiety, którym podaje się testosteron, wykształcają znacznie wyższy popęd seksualny, a mężczyźni z niskim poziomem testosteronu potrzebują większej stymulacji, aby się podniecić, niż mężczyźni z wyższym poziomem tego hormonu.

One thought on “Popęd seksualny”

  1. kto wam takich bzdur nagadał z tym popędem. masturbuje się około 80-90%kobiet (choć w naszej kulturze jeszcze tak się do tego nie przyznają). Niektóre potrzebują kilku stosunków dziennie, nie mówiąc już o rekordzistkach mogących osiągać orgazm praktycznie bez przerwy.
    Co do męskiego libido – jest przereklamowane, jakże często zamiast randki młodzi mężczyźni wybierają dziś piwo z kolegami albo mecz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *