Męska seksualność a penis

Męska seksualność postrzegana jest coś negatywnego, głównie z powodu wstydu i ostrych feministek z naostrzoną siekierą. Jednak w najczystszej formie, męska seksualność to piękne, dynamiczne zjawisko, które może przesuwać góry i posiada kojącą energię potrafiąca łączyć obydwie płcie.

Jako mężczyzna być może sądzisz, że twój penis kieruje twoim życiem. Niezależnie od tego czy chcesz doświadczyć zwyczajnego seksu, czy przeżyć głębsze doznania w momencie wytrysku, czy też może chcesz zaznać jedności duchowej z drugą osobą lub bratnią duszą, gdzieś u podstaw tego wszystkiego znajduje się twój penis, który o wszystkim zawiaduje.
Posiadanie penisa może sprawić, że mężczyzna (chłopiec) poczuję się wyjątkowo. Niezależnie od tego jak go postrzegasz: zabawkę, narzędzie gniewu czy kłopotliwy organ, będąc mężczyzną, myślenie o nim zajmie ci trochę czasu. Możesz go użyć w celu zabicia czasu, chwilowej przyjemności, poprawy samooceny czy też poczucia męskości. Może jesteś typem osoby, która się wstydzi i żałuje swych poczynań, albo też kimś, kto jest dumny i czerpie radość i przyjemność ze swego penisa. Może bawisz się nim codziennie, albo też zachowujesz tą przyjemność dla kogoś szczególnego.
Możesz postrzegać seks jako czynność skupioną na penisie albo też jesteś kochankiem, który zauważa walory całego ciała. Jeśli mierzysz swoją męskość stopniem aktywności seksualnej, to takie czynniki jak rozmiar penisa, czas stosunku, czy ilość partnerek-mają dla ciebie duże znaczenie.
Pytanie brzmi: która z tych cech określa męską seksualność? Odpowiedź: wszystkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *