System ćwiczeń rozciągających penisa

Wszystkie strony poświęcone tematyce manualnych technik powiększania opisują z grubsza ten sam zestaw ćwiczeń. Bazują one na anatomii penisa, która zakłada istnienie w jego wnętrzu trzech systemów ciał jamistych, które wypełniają się krwią podczas erekcji. Ćwiczenia rozciągające (określane czasem mianem „jelqing” – dojenie) mają na celu rozciągnąć i wydłużyć te komory jamiste poprzez wymuszenie dopływu krwi na całą długość penisa za pomocą ruchów przypominających dojenie. Systematyczne ćwiczenia umożliwiają wzrost tkanek, co ma prowadzić do większych erekcji. Pomysł ćwiczeń jest prosty i nie ma wątpliwości, że niektóre części ciała mogą rosnąć, jeśli są w ten sposób rozciągane. Nie ma jednak dowodu na to, że te techniki faktycznie powodują wzrost penisa. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu ćwiczeniami musisz sam zdecydować, czy uwierzysz w takie deklaracje.

To jest oryginalna, najlepsza witryna poświęcona powiększaniu penisa, gdzie możesz to sprawdzić. Dlaczego więc nie spróbować?

Czy te techniki wiążą się z jakimkolwiek ryzykiem? Nie wydaje mi się, chyba że będziesz wykonywać je tak gwałtownie i brutalnie, że uszkodzisz tkanki wewnętrzne. Jeśli do tego doprowadzisz, możesz wywołać u siebie chorobę Peyroniego, której jedną z przyczyn jest właśnie uszkodzenie ciał jamistych wewnątrz penisa, a rana goi się przez bliznowacenie.

Zazwyczaj zranienia tego typu spowodowane nagłym wykrzywieniem lub uderzeniem penisa podczas stosunku, ale sądzę, że intensywne ćwiczenia manualne mogą wywołać ten sam rodzaj uszkodzeń. Gdy tkanka bliznowata formuje się po jednej stronie uszkodzonych ciał jamistych wewnątrz penisa, obszar ten skraca się, a penis się wykrzywia, co może być przyczyną problemów z odbyciem stosunku. Możesz zobaczyć zdjęcia choroby Peyroniego na tej witrynie. Nie wolno wydłużać penisa, jeśli kiedykolwiek go uszkodziłeś, jeśli masz jakiekolwiek jego skrzywienie, odczuwasz ból wewnętrzny lub dyskomfort.

Jeśli zachowasz ostrożność, sądzę, że ćwiczenia typu jelqing są bezpieczne. Na pewno nie zalecałbym stosowania bardziej niebezpiecznych metod powiększania penisa, opisanych poniżej, tak więc jeśli chciałbyś spróbować, moja rada to jelqing. Możesz uzyskać więcej informacji zapoznając się z firmą, do której link znajduje się na górze strony. Oferuje ona gwarancję zwrotu kosztów w przypadku braku oczekiwanych rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *