Pompka próżniowa do penisa

Wielkość penisa zależy od krwi, która go wypełnia, więc jeśli można stymulować dopływ krwi do niego, wydaje się, że możliwy jest wzrost jego objętości. Pompki do penisa opierają się na tej zasadzie. Penisa wprowadza się do cylindra z dopasowaną opaską wokół postawy, która umożliwia utrzymanie go w jednej pozycji. Następnie powietrze z cylindra zostaje wyssane za pomocą mechanicznej lub elektrycznej pompki próżniowej, wskutek czego penis puchnie. Pompki mogą zdecydowanie wspomóc przepływ krwi, przynajmniej czasowo, ale nadmierne ciśnienie próżniowe może prowadzić do krwotoku i poważnego uszkodzenia penisa. Ponadto wzrost rozmiaru penisa wskutek działania podciśnienia nigdy nie jest trwały.

Wydaje mi się, że ciągłe pompowanie penisa (co drugi dzień przez wiele miesięcy, a nawet lat), może spowodować pewien wzrost penisa w stanie erekcji, który w pewnym stopniu będzie zachowany po tym, jak penis zostanie wyjęty z pompki, ale jeśli mężczyzna przestanie stosować pompki regularnie, wówczas jego penis nagle wróci do swoich wymiarów pierwotnych. Oczywiście po wznowieniu korzystania z pompki, wzrost penisa zostaje przywrócony, ale nie otrzyma się trwałego powiększenia penisa.

Co mogłoby więc pójść źle? Oto dwie wypowiedzi z forów internetowych na temat pompek do penisa, które mogą cię zainteresować.

„Spróbowałem dziś tego urządzenia [pompki do penisa] i… MÓJ WACEK BOLI JAK CHOLERA!!! Nie ma wskaźnika ciśnienia, więc jak sądzę należy użyć własnych ust i zacisków (czy to tak powinno być???)… Dlaczego mój penis jest TAK ZDEFORMOWANY i tak boli??? Moje pytania są następujące… 1) Czy jeśli faktycznie tak się powinno używać tego urządzenia, skąd wiadomo, czy ciśnienie jest właściwe, czy nie? 2) Jak długo należy trzymać penisa w tubie? 3) Czy należy zastosować lubrykant? Jeśli tak, dlaczego? 4) Jak mam KOLEJNYM RAZEM uniknąć bólu…bez kupowania jakiegoś dodatkowego urządzenia? Zauważyłem znaczny wzrost rozmiaru (zwłaszcza obwodu), ale jednocześnie mój penis wygląda źle. Spuchła mi żołądź i tuż poniżej, są niemal zdrętwiałe, BARDZO obolałe i nie wyglądają zbyt atrakcyjnie!!! Ponadto najbardziej boli mnie w pobliżu blizny po obrzezaniu – ten obszar jest BARDZO zaczerwieniony i wrażliwy na dotyk, a cały wacek wygląda jak przerażające balonowe zwierzątko… spuchnięte w różnych miejscach i boli praktycznie na całej długości. Boli zwłaszcza tuż poniżej blizny po obrzezaniu, ponieważ cały obszar od podstawy penisa jest spuchnięty i pojawił się fałd już za obszarem blizny. Tak jakby mój wacek dzielił się na dwie różne obolałe części… czerwony i wrażliwy od podstawy do głębokiej bruzdy obok blizny I OGROMNY, spuchnięty jak balon obszar wokół żołędzi!!! Czy to jest normalne (mam nadzieję, że nie…) czy jak??? Co mam teraz robić, żeby temu na przyszłość zapobiec??? Czy są tu jacyś doświadczeni goście, którzy mogą udzielić informacji nowemu i poradzić w takiej sytuacji…. BŁAGAM??? Niech mi ktoś przybliży zasady postępowania i powie, co mam robić, a czego nie!!! Dzięki za każdą pomoc, NA PEWNO skorzystam, obiecuję… Przerażony i obolały…”

„Parę miesięcy temu przesadziłem z pompowaniem i dostałem pęcherzy na żołędzi. Kiedy się zagoiło skóra była bardzo cienka i nadal taka jest, więc teraz jak pompuję obniżam ciśnienie, by uniknąć bąbli. Ale część skóry na żołędzi wysycha i odchodzi potem płatami… Czy ktoś ma jakiś pomysł, co się może dziać i jak mogę to wyleczyć… Dzięki za pomoc, chłopaki!”

9 thoughts on “Pompka próżniowa do penisa”

 1. Jako doświadczony praktyk, polecam Wam, trzymać penisa w tubie około 3 godziny, po czym natychmiastowo obłożyć lodem. Ciśnienie w pompce powinno wynosić 66 paskali i ani paskala więcej. Pamiętajcie o zbawiennej mocy masaży. Masujemy od żołędzia w stronę prącia. Pozdrawiam.

 2. Cześć kolego ja używam pompki Air Control Pump bez ciśnieniomierza dwa razy dziennie: rano 10 minut i wieczorem 15 minut. Używam pompki powiększającej penisa jakieś 2 tygodnie i efekt jest ogromny ale to idzie w parze z bólem, penis jest obrzmiały i cały czerwony tak jakby krwinki popękały. Wyciągam powietrze maksymalnie bez uszczelki ponieważ już mi popękały i wydaje mi się, że lepiej bez uszczelek. Nie przejmuj się opuchlizną i zaczerwienieniem. Z czasem zniknie a penis będzie większy. Pozdrowienia.

 3. Trzymam penisa około 15 minut w każdej sesji, ale ostatnio coś mi pompka podciśnienia dobrego nie robi, chyba się tłoczek wyrobił.

 4. Ja używam pompki od niedawna (gruszka) i ja mnie boli prącie to popuszczam. Co do lubrykantów to właśnie są używane po to aby ci skóra nie schodziła. Wypadało przeczytać instrukcję:) Widzę postępy w grubości ale na długość przyjdzie czas. Tak napisano w instrukcji 🙂 Powiększanie penisa jest możliwe, taka jest moja opinia.

 5. To prawda ze jak przestaniesz pompować to zniknie efekt?

 6. Używam pompki od dwóch dni. Byłem zawiedziony, bo po pierwszym razie ani drgnęła jego wielkość. Dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej. Nie wiem czy osięgnę zamierzony efekt,ale będę próbował dalej… Po jakim czasie widać efekty?

 7. Ja używam pompki od 3 tygodni , ale jak na razie efektów brak, może za krótko stosuję

 8. Witam serdecznie, chciałbym wam w czymś doradzić, jako że żyjemy w czasach w jakich żyjemy gdzie kobiety przekonane złudzeniem telewizji internetu i porad „P.D” dążą do zaspokojenia siebie jak i swoich potrzeb a mężczyźni chcąc dogodzić swojemu Ego starają się do zaspokojenia kobiet bo cóż tak nie podnosi męskiego Ego jak zaspokojona dziewczyna, kochanka, małżonka w swoim łóżku. Tak czy inaczej Panowie bo tyczy się to nas używając „Penis pompki” bo tak możemy to nazwać chcecie powiekszyć swoje przyrodzenie tak by kobiety spojrzały i powiedziały „Wooooooo jaki duży” a wiec pamiętajmy o nie paru czy kilku rzeczach a o wielu.
  1. Dbaj o niego to twoje przyrodzenie i traktuj go należycie
  2. Siła tkwi w psychice i podstawy mężczyzny, jeśli „Ty” nie będziesz się czół z nim dobrze twoja partnerka tym bardziej
  3. Nie ważne w jakim wieku jesteś, ale ważne byś miał skończone 18 lat dlaczego bo do 18-19 roku życia a nawet czasem do 20 twoje przyrodzenie rośnie a nie chcesz za kilka lat powiedzieć dlaczego już nie stajesz ??
  4. Jeśli już musisz używać pigułek, pompek, czy „przedłużaczy” używaj rozważnie.
  5. Penis to też mięsień a każdy mięsień potrzebuje treningu,relaksu, i odpoczynku
  6. Przed używaniem owej Pompki , Pamiętaj !! rozgrzewka !! jak ??
  To proste, prysznic ciepły, opatrunek z ciepłej wody, otul calego penisa razem z żołędziami przez 5 – 10 min jesli opatrunek będzie za zimny zrób ponownie namocz ciepła wodą i otul całego penisa.
  7. Koniecznie użyj lubrykantu nawilżacza kremu, owe dodatki nie maja ci tylko pomóc w uszczelnieniu pompki po zassaniu powietrza z tuby ale także żeby nie podrażnić penisa i nie czuć dyskomfortu przez gumową/silikonowa uszczelkę.
  8. Nie pompuj bezmyślnie, jeśli czujesz ból zatrzymaj się popuść trochę powietrza zasaj ponownie ale lżej i jeśli czujesz dalej ból zatrzymaj się w tym momencie i go przytrzymaj kilka min, oznacza to ze to na razie twój limit, nie szkodzi z czasem będzie większy.
  9. Serie najlepiej wykonywać przez pierwsze tygodnie co drugi a nawet 3 dzień pierwsze drobne obrzęki, muszą mieć czas na uzupełnienie i naprawę
  10. Noś luźna bieliznę, jeśli nosisz slipy majtki czy nawet stringi zmień na bokserki, penis musi mieć swobodę a nie ucisk
  11. Dobrą radą jaką odkryłem jest używanie suplementów jak i diety, bardzo pomocnym okazuję się tak zwany potocznie „Booster NO” inaczej mówiąc nawet jeśli nie ćwiczysz te mały pomocnik sprawia że krew szybciej dopływa do naczyń a pewne związki powodują że nabrzmiewają i się rozrastają i okazują się bardzo pomocne
  12. Jeśli powstają pęknięcia naczynek trzeba pamiętać o maściach dziwne może się wydawać ale bardzo pomocne okazać się mogą takie jak „Liot….1..0″ ale nie smarować główki
  13. Pamiętajmy także o zasadzie masarz uśmierza ból ” tu polecam masarz delikaty subtelny od żołędzi po główkę, Panowie dokładnie wiedzą o co chodzi.
  14. I najważniejsza zasadza po każdym pompowaniu kończymy obkładem jak w pk. 6.

 9. Ja mam pytanie. Czy tak powinno być. Jak wkładam penisa do pompki no to stoi , nie jest w pełnym wzwodzie ale stoi. Sesja trwa 15min . I wszystko ok. Nic nie boli. Ale jak go wyciągam to jest flak jak u tesciowej w zupie. Zupełnie nie stoi. Więc nawet nie widzę efektów. Jak staje po chwili to jest taki jak był przed sesja. Kupiłem pompkę bez instrukcji dlatego pytam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *