Jelq i Jelqing

Jelqing – ćwiczenia stosowane w celu uzyskania wzrostu długości i obwodu penisa, mogą być czasochłonne. Pomimo tego jest to najpopularniejsza technika naturalnego powiększania penisa w Stanach Zjednoczonych.

Ćwiczenia typu jelqing bazują na dziennych sesjach, po 20-30 minut każda. Ćwiczenia rozpoczynają się zwykle od rozgrzewki penisa, która wymaga ciepłej kąpieli bądź ręcznika namoczonego w ciepłej wodzie, którym owija się penisa. Rozgrzewka jest konieczna do poprawienia przepływu krwi w penisie i przygotowania go do ćwiczeń. Po jej zakończeniu można rozpocząć właściwe ćwiczenia. Należy używać do nich lubrykantu, a uścisk dłoni powinien całkowicie obejmować podstawę penisa, tak by krew z niego nie odpływała. Następnie „doi się” penisa w stronę żołędzi, zmuszając krew by płynęła do jego końca. Ćwiczenie zakłada ok. 100-200 ruchów. Należy natychmiast przerwać ćwiczenie jeśli pojawi się dyskomfort, ból lub erekcja. Nie wolno dopuścić do wytrysku, a jeśli pojawi się nagła potrzeba, należy zrobić przerwę w trakcie ćwiczeń. Po kilku miesiącach ćwiczeń można zaobserwować wzrost rozmiaru penisa, zarówno w długości jak i w obwodzie. Po około roku częste jest zyskanie nawet kilku centymetrów.

Prosimy pamiętać, że przykład podany powyżej służy jedynie celom informacyjnych. Mężczyźni zainteresowani ćwiczeniami typu jelqing powinni poszukać szczegółowych instrukcji, informacji dodatkowych, filmów i zdjęć ćwiczeń przed rozpoczęciem takiego programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *