Rekonstrukcja napletka

Metody rekonstrukcji napletka mogą być w 100% stosowane osobiście. Każdy jest odpowiedzialny za proces rekonstrukcji napletka, a sam proces jest bezpieczny tak długo, jak przestrzega się jego zasad. Dobrym porównaniem jest tutaj przykład osoby trenującej siłowo, by rozwinąć mięśnie (inny przykład tkanki skłonnej do adaptacji i podatnej na rozbudowę); ona również będzie w pełni odpowiedzialna za trening i powinna w związku z tym przestrzegać zasad bezpiecznego treningu siłowego, aby zminimalizować ryzyko urazu czy kontuzji.

Rekonstrukcja napletka nie wymaga konsultacji medycznej, aczkolwiek jeśli mężczyzna woli skonsultować się z lekarzem, jak najbardziej można to zrobić przed rozpoczęciem ćwiczeń rekonstruujących.
Rekonstrukcja napletka nie pociąga za sobą żadnych kosztów, podobnie jak materiały do niej używane. Dla większości metod jedynym wymaganym akcesorium jest taśma chirurgiczna.

Na stronie można znaleźć również inne metody (poza ćwiczeniami), odnoszące się do tematyki rekonstrukcji napletka. Jest kilka Systemów Rekonstrukcji Napletka dostępnych w sieci, a my zapewniamy na ich temat kompletne informacje, abyś mógł świadomie wybrać najlepszą dla siebie metodę.

Czas wymagany do uzyskania kompletnej rekonstrukcji napletka różni się. Proces uważany jest za zakończony wówczas, gdy mężczyzna jest usatysfakcjonowany ilością skóry na napletku. Ja mam niewiele skóry, przykrywającej moją żołądź i nigdy nie skupiałem się na jej rekonstrukcji, ale dla części moich studentów jest to zagadnienie bardzo istotne, więc umieściłem kompletne informacje na jego temat na mojej stronie.

One thought on “Rekonstrukcja napletka”

  1. Jest nadzieja dla tych, którzy są obrzezani, ale tego zabiegu żałują i pragną odnowić, czy też poddać się zabiegowi rekonstrukcji napletka. W polskim internecie dotychczas są informacje, jakoby rekonstrukcja napletka była możliwa 'tylko teoretycznie’. Jest to nieprawda. Zabieg rekonstrukcji napletka będzie możliwy już za kilka lat, a to wszystko dzięki zastosowaniu medycyny regeneracyjnej. Po prostu napletek zostanie wydrukowany na drukarce 3d i wszczepiony na penisa. Tak więc ten wątek jest pierwszym w polskim internecie dementujący informacje, jakoby rekonstrukcja napletka była niemożliwa. Dlatego bardzo proszę o nieusuwanie tego tematu.

    Firma, która chce robić zabiegi rekonstrukcji napletka, nazywa się Foregen. Będzie się to odbywać poprzez druk 3d pod znieczuleniem ogólnym. Odczucia będą takie, jak przed obrzezaniem. Obecnie planują, że pierwsze testy kliniczne rekonstrukcji czy odnawiania napletka odbędą się w 2021 lub 2022 roku.

    Link do Foregen – https://www.foregen.org/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *